O tym, co zauważam - co mnie drażni, zachwyca, intryguje, albo po prostu bawi.
RSS
środa, 12 listopada 2008
Teledysk rysunkowy o przedawkowaniu kawy, a raczej o tym, że rutyna i stres doprowadza do szaleństwa. Zwłaszcza korporacyjne szczury.

22:43, grochzkapusta.blox.pl
Link Komentarze (1) »
wtorek, 04 listopada 2008
W szkołach różnorodnie numerowanej RP program nauczania obejmuje wiedzę o „wieszczach”, czyli „o osobach, które potrafią wieszczyć, czyli przewidywać przyszłość”. Jednym z przepowiadaczy, szamanów, wieszczów jest wg. zaakceptowanej państwowo nauki Adam Mickiewicz, czyli prawdopodobnie biseksualny narkoman, brudas, alkoholik i słynny dziwkarz, który umarł na syfilis. O tym oczywiście przeciętny uczeń w szkole się nie dowie, wszak wystarczy im nieśmiertelne „Litwo…”. Dziś o tym, co pan Mickiewicz w alkoholowo – narkomańskim zwidzie wziął i „wywieszczył”, czyli o Barracku Obamie :)

22:37, grochzkapusta.blox.pl
Link Dodaj komentarz »
wtorek, 28 października 2008
Pewnie żadne ze słów użytych w tytule tej notki nie istnieje, ale każdy chyba rozumie ich znaczenie. Poniżej kilka słów o zachowaniach, które powodują rotację pokarmu, graniczącą z eksplozją w moim żołądku.

22:51, grochzkapusta.blox.pl
Link Dodaj komentarz »
piątek, 24 października 2008
Moja poprzednia notka to świetny przepis na świetne spaghetti. Cóż - może nie każdy będzie gotował, ale jestem pewien, że większość korzysta z usług dentystów. Dziś o pięknym przekręcie - czyli jak zarobić, a się nie narobić (będąc dentystą) .

23:56, grochzkapusta.blox.pl
Link Dodaj komentarz »
środa, 22 października 2008
Lubię gotować i kocham delektować się wyszukanym jedzeniem. Niedawno ugotowałem spaghetti amatricana - moje ulubione. Kliknij na "więcej" i przeczytaj dokładny przepis. Potem będziesz potrzebować tylko wyprawy po produkty i 40 minut na zrobienie wybornego obiadu dla rodziny lub znajomych. Albo tylko dla siebie - whatever :-)

23:12, grochzkapusta.blox.pl
Link Dodaj komentarz »
wtorek, 21 października 2008
Witam wszystkich na blogu. Jak sama nazwa wskazuje będę tu pisał o sprawach najróżniejszych, od opinii dotyczących mediów, reklamy i marketingu, po politykę i naukę. Nie zabraknie też wybranych przeze mnie ciekawostek, jakie codziennie ludzie przesyłają sobie pocztą, czy na GG. Choć na pierwszy rzut oka brak sprofilowania potencjalnej grupy docelowej wygląda na marketingowe sepuku, nie zamierzam się tym przejmować. Ma być przede wszystkim ciekawie i bez zadęcia.

21:52, grochzkapusta.blox.pl
Link Dodaj komentarz »